Młody Jęczmień Zielony

Młody jęczmień podbija serca wszystkich! Zawarte w nim drogocenne składniki odżywcze są w stanie przynieść korzyści każdemu, niezależnie od tego, z jaką dolegliwością się mierzy. Dla kobiet ważne jest jego niezastąpione działanie na skórę, włosy i paznokcie.

Młody jęczmień to bogaty skład i kompleksowe efekty

Głównym składnikiem młodego jęczmienia jest błonnik, który tak przyciąga do niego osoby, jakie pragną schudnąć. Świetnie wpływa na perystaltykę jelit, czyści je z toksyn oraz zanieczyszczeń, zwiększając wchłaniania składników odżywczych i zmniejszając problemy z zaparciami. Pozwala szybko poczuć się lekko, co przynosi natychmiastową ulgę w przypadku problemów z wypróżnianiem.

Następnie na uwagę zasługuje chlorofil, którego wpływ na organizm człowieka przynieść może rewolucję. Działa na każdy problem. Zadowoli osoby, które męczą się z problemem nieświeżego oddechu, ponieważ skutecznie usuwa bakterie tlenowe, które są tego przyczyną. Na skórę ma rewelacyjny wpływ, bo zawarte w nim antyoksydanty mają za zadaniem opóźniać starzenie się organizmu i działać przeciwzmarszczkowo. Jednak to nie wszystko, ponieważ dla osób z problemami z trądzikiem młody jęczmień stanowi cenne źródło cynku, który pozwala zmniejszyć ilość wyprysków.

Zawarty w młodym jęczmieniu krzem i mangan to balsam na nasze włosy i paznokcie. Wyraźnie wzmacnia je, pozwalając zapuścić naturalnie długie paznokcie, jakich zazdrościć będą koleżanki. A co najważniejsze – stanie się to w pełni naturalnie, bez użycia chemicznych środków.

Bogactwo witamin i minerałów

Młody jęczmień zawiera robiącą wrażenie ilość witamin C, E, B1, B2, B6, czy B12. Ta ostatnia witamina sprawa, że przyjmowanie młodego jęczmienia w tabletkach powinno na stałe zagościć u osób na diecie roślinnej, ponieważ to jedyne naturalne źródło witaminy B12 i również wapnia, który zadba o wzmocnienie kości. Do tego beta-karoten, kwas foliowy, potas i magnez, który łagodzi odczuwanie stresu.

Zielony jęczmień w tabletkach

To szybki i wygodny sposób dla tych, którzy nie przepadają za specyficznym smakiem młodego jęczmienia lub nie mają czasu na samodzielne gotowe, czy przyrządzanie koktajli. Wystarczy dwa razy dziennie wziąć jedną tabletkę 30 minut przed planowanym posiłkiem.

by