Telefoniczne wróżby dla każdego

W ostatnim czasie znacznie wzrosła ilość osób korzystających z usług wróżek. Wbrew pozorom największym zainteresowaniem cieszy się wróżka na telefon. Osoby, które zdecydują się skorzystać z tej alternatywy, mogą zadać dowolne pytanie, poprosić o radę lub wskazówkę w życiowych dylematach czy też nakreślenie najważniejszych wydarzeń z najbliższej przyszłości.

Praktycznie każda wróżka ma inny charakter i sposób bycia, w inny sposób kontaktuje się także z potencjalnymi klientami. Oczywisty jest fakt, iż seans opiera się przede wszystkim na rozmowie telefonicznej, czyli kontakcie werbalnym, nie mniej jednak warto pamiętać, że wróżka ma możliwość korzystania z różnych narzędzi, czy tarota, kart klasycznych, numerologii, astrologii i wielu innych. Bardzo ważną funkcję odgrywa na tej płaszczyźnie również intuicja oraz umiejętność odczytywania stanu emocjonalnego klienta lub klientki.

Dobre wróżki to osoby doświadczone, potrafiące przewidywać przyszłość z jednoczesnym uwzględnieniem wolnej woli klientów. W praktyce oznacza to, że przekazane przez wróżki informacje powinny być traktowane jako wskazówka lub rada, nie zaś jako wyrocznia – ostateczna decyzja należy do osoby, która korzysta z usług wróżki.

Wykonując wróżbę należy również uwzględnić stan psychiczny i fizyczny danej osoby, wykorzystując w tym celu predyspozycje psychologiczne.  W praktyce oznacza to, że wróżka powinna być przede wszystkim duchowym doradcą, wspierającym w trudnych chwilach, pomagającym uwolnić się od traumatycznych przeżyć i destrukcyjnych przeżyć z przeszłości.

by